Adepci APN z powołaniami do kadr województwa łódzkiego i okręgu piotrkowskiego

Nasi młodzi gracze z roczników 2003, 2004 i 2005 otrzymują powołania na konsultacje szkoleniowe województwa łódzkiego oraz okręgu piotrkowskiego.

Hubert Klimczyk i Daniel Turlik z rocznika 2003 wzięli udział w konsultacji szkoleniowej kadry województwa łódzkiego, która odbyła się 12 października w Skierniewicach. Gracze APN Piotrków Trybunalski uczestniczyli w meczu kontrolnym i będą nadal w orbicie zainteresowań sztabu szkoleniowego kadry Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.

Z kolei w meczu kadry ŁZPN rocznika 2004 przeciwko Mazowieckiemu ZPN wziął udział Adam Dębiński. Adam występ zwycięskim 3-0 dla ŁZPN spotkaniu okrasił golem. Nasz gracz występuje w meczach kadry rocznika 2004 regularnie, zaś w poniedziałek 17 października rozpocznie zgrupowanie kadry, w trakcie którego ŁZPN zmierzy się z Warmińsko-Mazurskim ZPN. Mecz zostanie rozegrany 18 października w Aleksandrowie Łódzkim.

Na konsultację szkoleniową kadry okręgu piotrkowskiego dla rocznika 2005 zaproszeni zostali Patryk Masiarek i Marcel Wojtasik. Konsultacja odbędzie się 19 października w Piotrkowie Trybunalskim. W trakcie jej trwania toczyć się będzie rywalizacja o przepustkę do gry w kadrze województwa łódzkiego.

W najbliższym czasie możemy się spodziewać powołań dla kolejnych piłkarzy.

 

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}