APN Football Cup – startujemy!

ogolneDla jednych właśnie zaczyna się weekend majowy, a dla naszych zawodników z rocznika 2006 ten czas to niezwykle emocjonujące, sportowe chwile! Rozpoczynamy dwudniowy międzynarodowy turniej APN Football Cup!

W rywalizacji, która toczyć się będzie równocześnie na trzech boiskach w ośrodku piłkarskim w Gutowie Małym weźmie udział 11 drużyn zarówno z Polski jak i z zagranicy! Zespoły zagraniczne już są w Polsce. Wszyscy czekają na rozpoczęcie turnieju!

Terminarz spotkań możecie znaleźć w specjalnie przygotowanej zakładce, którą znajdziecie tutaj. W zakładce, w której opublikowaliśmy plan gier, przeprowadzimy także Relację Live z zawodów!

W międzynarodowym turnieju APN Football Cup wystąpią Swansea City (Anglia), Śląsk Wrocław, Legia Warszawa, Slavia Praga (Czechy), Kosa Konstancin, AS Pomorze, Znicz Pruszków, FC Super Nova (Łotwa), Widzew Łódź, GKS Bełchatów oraz oczywiście APN Piotrków Trybunalski.

3 maja odbędzie się specjalnie przygotowana konferencja szkoleniowa dla trenerów. Więcej o niej – tutaj.

APN Piotrków rozegra także mecze sparingowe z Legią Warszawa i Swansea City.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}