APN ogłasza nabór na sezon 2015/16

apn piotrkow futbol pilka noznaRozpoczynamy nabór do APN na kolejny piłkarski sezon! Zapraszamy dzieci od U-7 do U-12! Zachęcamy także do skorzystania z piłkarskiego przedszkola – nowego projektu APN dla dzieci z rocznika 2010-12!

W sezonie 2015/16 prowadzimy nabór do wszystkich grup wiekowych, które istniały w APN w sezonie 2014/15 z wyjątkiem rocznika 2003 (U-13). Kadra rocznika 2003 została zamknięta z powodu uczestnictwa w rozgrywkach ligowych od obecnego sezonu.

Oto lista trenerów, którzy są odpowiedzialni za dany rocznik:
Marek Rękorajski – rocznik 2009 (U-7)
Emil Czapliński – rocznik 2008 (U-8)
Mateusz Pałubski – rocznik 2007 (U-9)
Michał Sikorski – rocznik 2006 (U-10)
Bartosz Błaszczyk – rocznik 2005 (U-11)
Bartosz Błaszczyk – rocznik 2004 (U-12)

Zapraszamy także dzieci w wieku 4-6 do piłkarskiego przedszkola APN:
Daniel Cichosz – rocznik 2010-12

W sprawie naboru do wszystkich grup wiekowych prosimy o kontakt telefoniczny z trenerem Michałem Sikorskim – nr tel. 530-773-764

Poniżej przedstawiamy cele jakie władze APN stawiają przed poszczególnymi rocznikami:

U7 (Rocznik 2009) – U8  (Rocznik 2008) – U9 (Rocznik 2007) – U10 (Rocznik 2006)

Celem szkolenia jest poprawa koordynacji ruchowej zawodników oraz nauka podstawowych, indywidualnych działań techniczno-taktycznych dostosowanych do wieku. Podczas treningu młodzi piłkarze uczą się wzajemnego szacunku i są wychowywani w duchu Fair Play. Drużyny rozgrywają mecze sparingowe i turnieje.

W pigułce:
Liczba miejsc: nieograniczona
Trening w małych grupach do 12 osób (U7-U8)
Trening w grupach maks. 16 osobowych (U9-U10)

U11 (Rocznik 2005) – U12 (Rocznik 2004) – U13 (Rocznik 2003)

Dodatkowo dla wszystkich roczników szkoły podstawowej są przewidziane zajęcia z brazylijskiego jiu-jitsu oraz zajęcia z lekkiej atletyki.

Celem szkolenia jest doskonalenie właściwych nawyków ruchowych, koordynacji, indywidualnych działań techniczno-taktycznych oraz nauczanie podstawowych działań grupowych techniczno-taktycznych. Dodatkowo w tych kategoriach wiekowych prowadzony jest trening percepcji taktycznej i trening motoryczny ukierunkowany na poprawę szybkości, zwrotności i zwinności. Zawodnicy uczą się wykorzystywać działania techniczno-taktyczne w organizacji gry podczas meczu. Młodym adeptom przekazywana jest wiedza na czym polega rywalizacja sportowa i wartości jakie są ważne w etyce sportowca.

W pigułce:
Treningi w grupach maks. 16 osobowych
Liczba miejsc nieograniczona (U11-U12)
Nabór do kategorii wiekowej U13 jest obecnie zamknięty ze względu na pełną kadrę rywalizującą w rozgrywkach ligowych.

W kwestii naboru warto także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania:

1. Czy można się zapisać? Jeżeli tak to jak?

Telefonicznie kontaktujemy się z trenerem odpowiedzialnym za nabór, trener poinformuje o terminie kolejnego treningu. Pierwszy tydzień treningów jest próbny. Następnie rodzice/opiekunowie mogą podjąć ostateczną decyzję o zapisaniu dzieci do klubu. W przypadku dzieci powyżej 10 roku życia decyduje również opinia trenera lub to czy w danej grupie jest jeszcze wolne miejsce.

2. Jakie są terminy treningów?

Na naszej stronie w zakładce treningi jest harmonogram, w którym można dokładnie sprawdzić w jaki dzień, gdzie i o której trenuje dany rocznik.

3. Co trzeba zabrać na trening?

W zależności od miejsca treningu oraz pogody: w okresie wiosennym, letnim i jesiennym koszulka spodenki, ortalion, getry, ochraniacze i obuwie piłkarskie (korki na boisko trawiaste, turfy lub korki na sztuczna nawierzchnie).W okresie zimowym spodenki, koszulka, getry, ochraniacze oraz obuwie halowe.

4. Czy prowadzimy selekcje?

W APN do 12 roku życia nie jest przeprowadzana selekcja. Do tego czasu każdy może trenować, w  przypadku większej liczby zawodników grupa jest dzielona pod względem kryteriów, które zostały ustalone przez trenerów. Do drużyn U-13 i starszych mogą dołączyć zawodnicy, którzy otrzymają pozytywną opinię trenera prowadzącego dany rocznik.

5. Czy występujemy w rozgrywkach ligowych?
Do 13 roku życia nie występujemy w rozgrywkach ligowych. Bierzemy w tym czasie udział w meczach sparingowych na terenie całej Polski. Dodatkowo w turniejach o randze okręgowej, ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. Od 13 roku życia nasze drużyny rozpoczynają zmagania w rozgrywkach ligowych organizowanych przez OZPN Piotrków.

 

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}