Brazylijskie ju-jitsu w APN!

fido gold team

Miło nam poinformować, że APN Piotrków Tryb. nawiązał współpracę z klubem brazylijskiego ju-jitsu Fido Gold Team. Tego typu uzupełnienie treningu piłkarskiego praktykowane jest w najlepszych akademia futbolu na świecie.

Adepci APN od 8 roku życia będą raz w tygodniu odbywali trening brazylijskiego ju-jitsu. Założeniem takiego treningu jest poprawa ogólnej sprawności u naszych młodych zawodników.

Treningi prowadzić będzie Damian Fidala, właściciel klubu Fido Gold Team. Damian Fidala ze sportami walki jest związany od 8 roku życia. Zaczął od treningów Judo. Trzy lata ciężkiej pracy nad kondycją i kształtowaniem charakteru pozwoliło mu otworzyć drzwi do późniejszych zmagań i treningach w innych stylach sztuk walki takich jak Taekwondo-ITF, Karate czy Kung-Fu.

W 1998 rok Damian na dłużej zakorzenił się w japońskim systemie samoobrony AIKIDO. W ciągu 6 lat osiągnął poziom mistrzowski 1 DAN – czarny pas. Właśnie wtedy podjął pracę jako instruktor samoobrony w ówczesnej szkole AIKIDO.

W 2004 roku po raz pierwszy zetknął się z brazylijskim stylem walki Ju-Jitsu. Od tego czasu sumiennie, ciężko i systematycznie trenuje. Prowadzi zajęcia, a także uczestniczy w dużych imprezach sportowych takich jak Puchar Polski i Mistrzostwa Polski.

 

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}