Drużyna Roku 2014

APN 289 (Medium)Sumienny, regularny trening z maksymalnym zaangażowaniem to niezwykle ważna sprawa, by w przyszłości zostać dobrym zawodnikiem. Dlatego postanowiliśmy z końcem roku docenić tych adeptów, którzy w mijającym 2014 roku poczynili największy postęp!

Regularne pojawianie się na treningach i wykonywanie założeń postawionych przez sztab szkoleniowy nie jest widowiskowe. W długofalowym procesie treningowym jednak to nie gol, asysta czy indywidualna nagroda w turnieju są najważniejsze. Pracowitość i sumienność, niepohamowana chęć z dnia na dzień stawania się lepszym zawodnikiem to cechy, które stanowią najważniejsze kryteria dla trenerów APN.

Dlatego nasza akademia postanowiła wprowadzić tytuł Drużyny Roku – będzie to cykliczne, coroczne podsumowanie zaangażowania zawodników na treningach. Wyróżnieni piłkarze otrzymają nagrody za trud włożony w swój rozwój. Klub przekaże zawodnikom nagrody na początku stycznia.

23 grudnia opublikujemy listę 11 zawodników, którzy w 2014 roku swoją postawą na treningach osiągnęli największy postęp. Ci piłkarze stworzą Drużynę Roku 2014. Każda drużyna roku znajdzie swoje miejsce w specjalnie przygotowanej zakładce na stronie APN.

Od początku 2015 roku – co miesiąc sztab szkoleniowy wybierać będzie także zawodnika miesiąca, który również otrzyma indywidualną nagrodę.

Pamiętajcie! Ciągła praca nad własnymi słabościami i niezadowalanie się obecnymi umiejętnościami tworzą charakter futbolowych mistrzów!

 

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}