Jedziemy na finały Minimistrzostw Deichmann 2015

2006W dniach 26-28 czerwca w Wałbrzychu odbędą się finały Minimistrzostw Polski w kategorii U-9. Ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego, który z roku na rok ściąga na boiska kilkanaście tysięcy zawodników. Łódź reprezentować będą dwie drużyny, w tym APN Piotrków Trybunalski!

Województwo łódzkie w ostatnim – finałowym etapie rywalizacji reprezentować będą zespoły: Anderspolia Wiśniowa Góra oraz APN Piotrków Trybunalski. Drużyny w wojewódzkich eliminacjach zajęły odpowiednio pierwsze i drugie miejsce wyprzedzając m.in. Mazovię Tomaszów Mazowiecki, Widzew Łódź, GKS Bełchatów czy SMS Łódź.

Minimistrzostwa Deichmann to największy turniej w tej kategorii wiekowej w Polsce. W zawodach wystartowało ponad 1000 drużyn z całej Polski. W finale zaś znalazły się 32 najlepsze. W poprzedniej edycji zawodów w turnieju wzięło udział ponad 12 tysięcy graczy. Głównym atutem rywalizacji w Minimistrzostwach Deichmann jest fakt, że żadna z drużyn nie odpada w trakcie 1-2 dniowych zawodów. Specyfiką turnieju jest grupowa rozgrywka trwająca przez kilka tygodni. W trakcie tego czasu wyłaniane są najlepsze drużyny w danej kategorii wiekowej. Zwycięska ekipa obejrzy na żywo mecz jednego z największych klubów na świecie – Bayernu Monachium! Wyjazd do Monachium połączony będzie ze zwiedzaniem klubu.

Kadra APN Piotrków  na finał Minimistrzostw Deichmann 2015:

APN Piotrków: Maciej Pstrokoński, Jakub Szczepański, Filip Vervoort, Paweł Leszczuk, Antoni Eksman, Igor Mielczarski, Oskar Uniszewski, Wiktor Błaszczyk, Piotr Kiełbik, Paweł Ryżewski.
Trenerzy: Michał Sikorski, Bartosz Błaszczyk

 

 

 

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}