Ligowe rezultaty APN 2003 i APN 2006

APN2003-GKS BelchatowDramatyczne spotkanie z GKS Bełchatów o fotel lidera i porażka z Jutrzenką Bychlew. Tak zaprezentowali się nasi zawodnicy z roczników 2003 i 2006.

Orlik E2 – APN 2006

Zespół w pojedynku z Jutrzenką Bychlew nie zrealizował odpowiednio założeń taktycznych, polegających na próbach rozgrywania ataku pozycyjnego. Rozwiązania przeciwnika polegające na szybkim przenoszeniu piłki pod bramkę APN okazały się niezwykle skuteczne. Porażka zasłużona jednak patrząc na obraz gry wydaje się zbyt wysoka.

APN 2006 – Jutrzenka Bychlew 0-7

Modzik D1 – APN 2003

Spotkanie z GKS Bełchatów kończyło rundę jesienną rozgrywek Młodzik D1. Nasi piłkarze mieli dwa punkty straty do rywala. Od początku meczu zawodnicy APN starali się realizować założenia taktyczne nakreślone przez trenera. Niestety dwa indywidualne błędy pod koniec pierwszej i na początku drugiej połowy sprawiły, że to GKS Bełchatów do był zdecydowanie bliżej zwycięstwa.

APN jednak mimo trudnych warunków atmosferycznych nie poddał się i walczył o każdy metr boiska. Z biegiem kolejnych minut przewaga naszej drużyny rosła, zaś goście ograniczali się do twardej defensywy i nielicznych kontrataków. Sygnał do jeszcze większego wysiłku dał APN Łukasz Dziadczyk, który zdobył bramkę kontaktową.

Od tej chwili nasi zawodnicy z jeszcze większą determinacją starali się doprowadzić do remisu chociaż do końca meczu pozostawało coraz mniej czasu. Ostatecznie punkt pozostał w Piotrkowie Trybunalskim za sprawą Huberta Klimczyka, który strzelił drugą bramkę dla APN

Nasz zespół walczył do końca o zwycięstwo, jednak na kolejnego gola zabrakło już czasu. Należy jednak pochwalić cały zespół za ogromną wolę walki i determinację, która pozwoliła z bardzo trudnej sytuacji odmienić losy meczu.

APN 2003 jest wicemistrzem jesieni i na wiosnę będzie walczył o mistrzostwo i awans do 1 ligi wojewódzkiej.

APN 2003 – GKS Bełchatów 2:2
Bramki: Łukasz Dziadczyk, Hubert Klimczyk

 

 

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}