Piłkarski obóz czerwcowy – rozpoczynamy zapisy!

APN organizuje piłkarski obóz w czerwcu dla adeptów APN z roczników od 2003 do 2009. Zgrupowanie odbędzie się w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym „Ptak” w Gutowie Małym. Ilość miejsc ograniczona.

Obóz piłkarski w Gutowie odbędzie się w dniach 26-30 czerwca 2017 r. Wyjazd na obóz planowany jest godzinny poranne. Powrót – popołudniu. Zgrupowanie przeznaczone jest dla adeptów APN Piotrków Trybunalski z roczników od 2003 do 2009. Z racji na szczególną indywidualizację zajęć treningi odbywać się będą w małych grupach. Dlatego też w obozie może wziąć udział maksymalnie 30 osób.

Do dyspozycji naszych adeptów będą cztery boiska piłkarskie, jedno sztuczne boisko z oświetleniem (24 godziny na dobę), restauracja ze sportowym menu, pełna odnowa biologiczna oraz sala konferencyjna ze sprzętem do analizy meczów.

Majowe zgrupowanie w Gutowie ze względu ogromne zaangażowanie zawodników i doskonałą bazę treningową okazało się dużym sukcesem szkoleniowym.

Z Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Ptak w Gutowie Małym, w którym odbędzie się zgrupowanie regularnie korzystają drużyny polskiej Lotto Ekstraklasy, Nice I ligi oraz młodzieżowe reprezentacji Polski.

Koszt obozu – 550 zł. Rodzice zainteresowani udziałem swojego dziecka w zgrupowaniu prosimy o kontakt poprzez e-mail: info@apnpiotrkow.pl lub telefonicznie: 530-773-764

Zobacz także:
Piłkarski obóz majowy w Gutowie Małym za nami

Foto. Marta Szafranek

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}