Podsumowanie weekendu APN: 24-25 stycznia

DSC04947 (Kopiowanie)Zwycięstwo APN 2006 w turnieju ARPiT Cup oraz bardzo dobre wyniki sportowych zmagań pozostałych roczników to bilans minionego weekendu w wykonaniu graczy naszej akademii.

APN 2003 sparing przeciwko AFTH Łódź

Nasza drużyna wygrała 4-2 po dwóch bramkach Sergiusza Pyszkiewicza, jednej Sebastian Ochockiego i Igora Stefańskiego. Spotkanie nie było rozgrywane w zbyt szybkim tempie. W obu drużynach pojawiło się dużo niewymuszonych błędów przy próbie wyprowadzenia piłki. Jako zespół nie prezentowaliśmy się idealnie, jednak kilku zawodników zaprezentowało duże umiejętności co miało wpływ na sytuację podbramkowe i zdobyte bramki. Zdecydowanie na korzyść wyróżnili się Hubert Klimczyk, Igor Stefański oraz Sergiusz Pyszkiewicz. Bramkę wyjątkowej urody z połowy boiska zdobył Sebastian Ochocki.

APN 2006  Zima z RAP-em w Radomsku

1_apn_2006Trener Mateusz Pałubski pojechał z zawodnikami APN 2006 na turniej Zima z RAP-em do Radomska. W turnieju nie uwzględniano oficjalnych wyników, jednak każdy z trenerów indywidualnie spisywał osiągnięcia swoich drużyn. APN w pierwszym spotkaniu uległ Włókniarzowi Moszczenica 1-3 (gol Maksymiliana Maciołka). Następne trzy mecze nasz zespół wygrał. Z Dobryszycami 2-1 (dwa gole Maksymiliana Maciołka), z RAP Radomsko I 2-1 (bramki Oskar Wlaźniak oraz Daniel Fiediuk) oraz z RAP Radomsko II 3-1 (dwa gole Maksymiliana Maciołka i jeden Daniela Fiediuka). Ostatnia potyczka zakończyła się remisem z Diamentem Zduńska Wola 1-1 (gol Maksymiliana Maciołka).

Kadra: Aleksander Świderski – Franciszek Jurczenia, Maksymilian Maciołek, Oskar Wlaźniak, Kacper Ściegliński, Marcel Proskura, Miłosz Mazur, Maksymilian Nowakowski, Kacper Marchlewicz, Daniel Fiediuk.
Trener: Mateusz Pałubski

APN 2005 Zima z RAP-em w Radomsku

Trener Marek Rękorajski na turniej dDSC05099 (Kopiowanie)o Radomska pojechał z rocznikiem 2005 dzień po rywalizacji rok młodszych graczy. Jego drużyna zanotowała jeden remis (z Włókniarzem Moszczenica 1-1), dwie porażki (z RAP Radomsko II 2-3 oraz z Diamentem Zduńska Wola 1-2), a także dwa zwycięstwa (z Dobryszycami 5-0 oraz RAP Radomsko I 4-0).

Najwięcej, bo aż 7 bramek dla APN 2005 zdobył Mikołaj Nowak. Cztery trafienia zaliczył Igor Kucharczyk, zaś dwie bramki strzelił Wiktor Klauz.

Kadra: Kacper Skoczylas, Adam Gala, Marcel Mielczarek, Piotr Marusiński, Wiktor Klauz, Mikołaj Nowak, Igor Kucharczyk, Mateusz Kacprzyk.

Trener: Marek Rękorajski.
APN 2006 ARPiT Cup w Koluszkach

20150125_150257 (1)Trener Michał Sikorski podzielił kadrę APN na dwie, wyrównane drużyny. Oba zespoły bardzo dobre poradziły sobie z realizacją założeń taktycznych indywidualnych oraz grupowych przedstawionych przez trenera na zawody.

APN I grał zdecydowanie bardziej agresywnie w odbiorze. Z wielką wolą zwycięstwa co przynosiło kolejne wygrane mecze. Zawodnicy prezentowali bardzo wysoki poziom zagrań indywidualnych.

APN II miał za zadanie grać bardziej widowiskowo. Trenerowi zależało na dłuższym utrzymywaniu się przy piłce, skutecznym wyprowadzaniu piłki spod własnej bramki co często kończyło się zamykaniem zawodników drużyny przeciwnej na ich połowie. Co prawda APN II nie rozpoczął turnieju najlepiej, jednak z meczu na mecz gra oraz wyniki były lepsze.

Zawody ARPiT CUP rozgrywane były w systemie ligowym (każdy z każdym). Ostatnim meczem turnieju była potyczka wewnątrz klubowa. Do zwycięstwa w turnieju APN I potrzebował remisu, z kolei APN II musiał wygrać. Lepszym w tym pojedynku okazał się zespół APN II i to właśnie drugi zespół wygrał cały turniej. APN I zakończył zawody na trzeciej pozycji.

Mecze stojące na szczególnie wysokim poziomie to rywalizację APN I i II z Lechią Tomaszów oraz ostatnie spotkanie, w którym uczestniczyły oba nasze zespoły.

Bramki łącznie dla APN:
Antoni Eksman – 5
Bartosz Kopański – 5
Jakub Szczepański – 4
Oskar Uniszewski – 4
Paweł Leszczuk – 2
Filip Vervoort, Paweł Ryżewski, Mikołaj Błaszczyk, Igor Mielczarski – 1

 

 

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}