Turniejowy weekend APN za nami

_DSC0616 (Kopiowanie)Nasi zawodnicy rozegrali trzy turnieje w ten weekend. Wyniki były różne, jednak to co najcenniejsze  czyli doświadczenie nasi gracze zbierali garściami.

Drukarz CupNasza drużyna mogła zmierzyć się z drużynami, które reprezentują wysokim poziom umiejętności w swojej kategorii wiekowej. Okręg piotrkowski nie co dzień nie dostarcza rywali z tak wysokiej półki dlatego też korzystamy z zaproszeń na turnieje, które stawiają przed naszymi graczami poprzeczkę bardzo wysoko.

W pierwszym meczu nasz zespół grał z gospodarzem turnieju, który okazał się lepszą drużyną. W kolejnych spotkaniach APN zremisował z Lublinianką Lublin i wygrał z Wisłą Płock. O grze decydującej o miejscu w półfinale nasza drużyna przegrała z ostatecznym zwycięzcą turnieju APN Ostrołęka. Warto podkreślić ogromne zaangażowanie naszej drużyny i niesamowitą nieustępliwość.

W zawodach wystąpiło także pięciu graczy z rocznika 2004.

Gole dla APN zdobyli: Adam Dębiński i Hubert Klimczyk.
Zima z RAP-em


 
Mimo, że organizatorzy nie prowadzili klasyfikacji punktowej to jednak zdecydowanie dało się zauważyć ogromną przewagę APN we wszystkich rozegranych spotkaniach. Trenerzy drużyn biorących udział w turnieju prowadzili klasyfikację dla własnych potrzeb i okazało się, że to nasza drużyna zgromadziła najwięcej punktów.

Na co dzień APN 2003 nie trenuje w hali, jednak od czasu do czasu sztab szkoleniowy jako dodatek do treningów aplikuje drużynie turniej halowy.

Gole dla APN zdobyli: Sebastian Ochocki, Hubert Klimczyk, Sergiusz Pyszkiewicz, Łukasz Dziadczyk, Filip Gałecki, Jakub Pietraszko, Igor Stefański, Marcel Majchrowski.
Wiele wskazuje na to, że był to ostatni turniej halowy dla rocznika 2003 tej zimy. W kolejnych tygodniach nasi gracze wezmą udział w sparingach z rywalami z Bełchatowa, Łodzi, Częstochowy i Warszawy. Pod koniec marca planowany jest udział w turnieju międzynarodowym.

Puchar MazoviiSztab szkoleniowy dał szansę w tym turnieju zawodnikom z rocznika 2004, którzy dostawali w ostatnim czasie mniej szans na grę. Nasi gracze zebrali dużo cennego doświadczenia, które zaprocentuje w przyszłości. Przed zawodnikami dużo pracy. Sumienny i regularny trening to jedyna droga do sukcesu.

W zawodach APN zajął ostatecznie 9 miejsce.

 

 

 

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}