Ze zmiennym szczęściem w sparingach

APN 3 (Medium)APN 2003 i APN 2006 rozegrały mecze kontrolne. Nasi zawodnicy zagrali bezkompromisowo. Rocznik 2003 zanotował porażkę, zaś 2006 odniósł przekonujące zwycięstwo.

APN 2003

To było dziwne spotkanie. Zdarzają się takie mecze, gdy jedna z drużyn atakuje praktycznie przez całe spotkanie, tworzy szereg okazji bramkowych, jednak ich nie wykorzystuje. Tak właśnie było w tym przypadku. Niewykorzystane okazje się zemścił i to rywal – Orzeł Piątkowisko za sprawą dwóch skutecznych kontr okazał się lepszy.

Styl gry, który prezentują drużyny APN predysponuje rywali do gry z kontry. Orzeł zaprezentował bardzo dobrą dyscyplinę taktyczną dzięki czemu wygrał. W przyszłości sztab trenerski APN planuje rozegrać kolejne gry kontrolne z tym rywalem.

APN 2006

Rywalem rocznika 2006 był zespół SMS Łódź. Nasi piłkarze pod względem indywidualnym zaprezentowali się z dobrej strony. Mimo wysokiej wygranej to nie wynik jest kluczowy. Najważniejszy jest stały, regularny postęp w treningach i prawidłowe wnioski wyciągane z każdego kolejnego spotkania. Test z drużyną SMS Łódź pokazał, że nasi piłkarze potrafią poradzić sobie nawet z tak wymagającym rywalem.

APN 2005 i APN 2004

Zawodnicy rozegrali sparing wewnętrzny. Cieszy systematyczny postęp w grze poszczególnych zawodników. Sztab trenerski koncentrował się na indywidualnych założeniach dla każdego piłkarza. Wynik w tym spotkaniu nie był istotny.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}