Zgrupowanie w Cardiff – spotkanie organizacyjne

APN Piotrkow 2006Zapraszamy wszystkich rodziców dzieci z rocznika 2006 na spotkanie organizacyjne związane z wyjazdem do Cardiff w kwietniu 2015 roku.

Spotkanie odbędzie się w czwartek (2 października) o godz. 17:00 w budynku hali „Relax” w sali 101 (I piętro).

W zebraniu uczestniczyć będą przedstawiciele klubu. W jego trakcie zorganizowana zostanie video-konferencja z przedstawicielami klubu Cardiff City w sprawie wyjazdu zawodników APN na ośmiodniowe zgrupowanie w Cardiff w Wielkiej Brytanii.

W trakcie zgrupowania zawodnicy obejrzą na żywo mecz angielskiej Championship pomiędzy Cardiff City a Milwall. Wejdą na trening oraz spotkają się z zawodnikami pierwszej drużyny Cardiff City. Rozegrają mecze kontrolne z Cardiff City oraz Swansea City, a także wezmą udział w turnieju, w którym przeciwnikami będą zespoły z angielskiej Premiership.

Podczas spotkania zostaną także umówione założenia na sezon 2014/15 oraz przedyskutowany zostanie temat obozu sportowego, który zaplanowany jest w lecie 2015 roku.

W kolejnych tygodniach odbędą się spotkania dla rodziców pozostałych roczników.

 

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}